6 ZNAKÓW, KTÓRE MÓWIĄ, ŻE POSIADASZ SZCZEGÓLNY DAR KONTAKTU ZE SWOJĄ PODŚWIADOMOŚCIĄ

1) Pamiętasz swoje sny bardzo obrazowo
To tam tworzy opowieści twoja podświadomość, kiedy umysł odpoczywa. Warto sięgnąć po wiedzę na temat interpretacji snów, ponieważ pomimo wielu, na pierwszy rzut oka dziwnych skojarzeń, które się tam pojawiają, po pewnym czasie obserwacji, zaczynają one nabierać sensu.

2) Miewasz wizje sytuacji, które się potem zdarzają

3) Budzisz się często o 3-4 nad ranem
Jeśli zasypiasz regularnie o właściwej porze, nie masz znaczących problemów, które nie pozwalają ci spać, to pobudka o tej porze oznacza, że twoja podświadomość ma Ci coś do przekazania. Ta pora często zwana się tzw. godziną świętą, kiedy przepływ energii jest najbardziej wyciszony i jesteśmy wtedy bardzo wrażliwi na innego typu informacje. Jeśli się budzisz o tej porze, to nie jest główną przyczyną potrzeba fizyczna, tylko właśnie to wewnętrzne wołanie. Usiądź gdzieś spokojnie i pobądź. Poddaj się wizjom.

4) Doświadczasz intensywnych koszmarów nocnych
Jeśli twoja podświadomość męczy się z czymś i nie ma jak znaleźć ujścia, będzie próbowała tą drogą. Zapisuj treść tych snów, za jakiś czas możesz zauważyć pewne symbole prawdziwego problemu.

5) Odczuwasz ekstremalną empatię
Zauważysz to, kiedy zdasz sobie sprawę, że wyczuwasz nastroje, emocje, problemy i choroby innych osób. Jeśli masz tę umiejętność, masz potencjał uzdrawiania.

6) Posiadasz wyjątkową intuicję
Wszyscy mamy intuicję, ale niektórzy potrafią korzystać z niej w szczególny sposób. Zbierają dane z różnych wymiarów świadomości. To można wypracować – obserwuj swoje doświadczenia i przypominaj sobie, jakie odczucia Ci towarzyszyły tuż przedtem lub jakie były związane z danym zdarzeniem. Z czasem staniesz się bardziej uważny na odczucia towarzyszące jakimś zdarzeniom.

Zdjęcie użytkownika Odkrycia duszy i rozumu.

Leave a Reply

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s