O MNIE

undefined

 

 

Jestem Daga.

Stronę założyłam z pasji do odkrywania sensu i piękna w codzienności i chęci dzielenia się tym z innymi.

Od ponad 25 lat interesuję się psychologią i różnymi metodami odkrywania swojej tożsamości, rozwoju i doświadczania życia. Szczególnie interesuje mnie tematyka poszukiwań i odkrywania sensu życia, dążenia do wewnętrznej harmonii i spełnienia, a także budowanie satysfakcjonujących relacji.

Łatwo też ulegam swojej niekończącej się fascynacji naturą i jej zasobami. Chętnie znikam w dzikich i mało uczęszczanych przez ludzi miejscach, aby przewietrzyć myśli, czy zaczerpnąć z apteki natury.

Na co dzień pracuję w obszarze Human Resources, jestem również licencjonowanym Doradcą Zawodowym/Coachem Kariery, Coachem Relacji, Mediatorem, Praktykiem Mindfulness. Przez lata regularnie rozwijam swoją wiedzę i się dokształcam. Między innymi ukończyłam studia podyplomowe z Psychologii i socjologii w zarządzaniu ludźmi, Kurs Terapii Poznawczo-Behawioralnej, Naturopatię, Towaroznawstwo Zielarskie.

Jestem już po tej stronie życia spokojniejszej, kiedy mamy zbudowany świat i chęć na czerpanie, radość i doświadczanie świata w innym tempie, ale wszystkimi zmysłami. Duch wciąż szalony, świat kolorowy, ale uważność pełniejsza. 

I dobrze mi tu, gdzie jestem. 

 

 

Leave a Reply

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s