MOC KOBIET

Znalezione obrazy dla zapytania wild woman sisterhood

Nie tak dawno, podsumowując dotychczasowe etapy mojego życia, zwróciłam uwagę, że od lat z ze szczególną ciekawością obserwuję kobiecy świat. Kobiety. Ich słabości i ich siłę. Ich radości i smutki. I to, jak są traktowane w różnych kulturach, religiach. Gdzie poważane, a gdzie niecenione. Wnioski z tych obserwacji są różne – pozytywne i negatywne, ale jedno wiem na pewno – absolutnie uwierzyłam w mądrość i moc kobiet. Prawdziwą, tworzącą siłę. Która czasem może być prawie niewidoczna, bezradna. Ale kiedy tylko kobieta zaczyna szukać, kiedy zbliża się do natury, kiedy budzi w sobie pewnego rodzaju dzikość i kiedy łączy się z innymi kobietami – wtedy może naprawdę wiele.

W ostatnich latach wpadało w moje ręce coraz więcej artykułów, książek, stron w sieci na temat kultur, kobiecości w tych kulturach, roli natury i intuicji w ich życiu. Na temat dzikości w kobiecie i tego, jak ona może wpływać na wybory, spełnienie i na to, jaki ślad pozostawiają kobiece ścieżki dla innych.

Nadal poszukuję, chętnie słucham, doświadczam, podróżuję obserwując.

I chcę puszczać dalej w świat tę wiedzę, dzielić się z czytelniczkami (może czytelnikami) tym, co zebrałam. Moją misją stało się wspieranie kobiet w poszukiwaniu siebie prawdziwej, w budowaniu wiary w swoją moc i sprawczość, w podążaniu własną ścieżką do spełnienia, w dzieleniu się z innymi tym bogactwem kobiecych zasobów.

Będę tu gromadzić ciekawe informacje, zdjęcia, przedruki artykułów z różnych stron świata, będę też pisać właśnie na temat kobiecości, więzów z naturą, intuicji.

Zapraszam!

 

 


 

Leave a Reply

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s